تبلیغات
آیا می دانید؟ - نکاتی مهم در رابطه با قرارهای ملاقات
سبز سبزم ریشه دارم... من درختی استوارم...

:درباره وبلاگ

:آرشیو

:طبقه بندی

:پیوندها

:پیوندهای روزانه

:صفحات جانبی

:نویسندگان

:آخرین پستها

:ابر برچسبها

:نظرسنجی

آماروبلاگ

Powered by
Abzarak.com
http://www.clickchi.com/index.php?refer=Ali_boss
چهارشنبه 29 اردیبهشت 1389-03:53 ب.ظمن فکر می کنم این بـار چـندین نکته حساس و ضروری را در مـورد قرارهای ملاقات پیدا کردم و آنها را با کمال میل در اخـتـیار کسـانــی که دست یاری به سمت ما دراز کرده اند قـرار مـی دهم. اگر شما به تازگی قصد دارید به دنیای قرار های ملاقات وارد شوید و می خـواهـیـد در زنــدگی خود با هـمسر آینده تان آشـنا شوید همیشه باید بر روی نکات و اطـلاعـاتی کـه در مـورد شیــوه هــای قرار ملاقات هستند مـروری داشـتـه بـاشید، تا تشخیص دهید که چه کارهایی باید انجام دهید. هیچ کدام از ما نمی توانیم ادعا کنیم که متــخصص قرار ملاقات هستیم و یک فرمول جادویی بلدیم و مــی توانیم آنرا برای افراد دیگر تجویز کنیم. یکی از نکات مـهـمی کـه هـمیــشه در مورد دنیای قرار و ملاقات باید به خـاطر بسپارید این است که قیافه اصلا مهم نیست. حتی افـراد خوش سیما نیز زمانی که نوبت به دوست داشتن و عاشقی میـرسد بــا مشکل مواجه می شوند. برای اثبات این گفته ها می توانید به آمار و ارقامی که در تاریخ به ثبت رسیده نگاهی بیندازید.

حقیقت در اینجاست که هیچ سحر و جادویی وجود ندارد، نیاز به هیچ طرفند خاصی نیست و هیچ حقه و کلکی برای به دام انداختن خانم و یا آقای مورد علاقه تان وجود ندارد. اما چند حقیقت ضروری وجود دارد که شما می بایستی در تمام طول مسیر در ذهن خود نگه دارید. این نکات فقط در حد "نکته" هستند. عهدنامه هایی نیستند که برای سالیان دراز بر روی سنگواره ها نوشته شده باشند و همچنین برای افراد مختلف نتایج متفاوتی دارند. البته نکاتی هم هستند که نتایج آنها در مورد بسیاری از افراد مثبت در آمده و به همین دلیل بد نیست که در این قسمت اشاره ای به آنها داشته باشیم.

نکات مهم در مورد قرارهای ملاقات

برای قرار خود را آماده کنید. اگر می خواهید از قرار خود برنده بیرون بیایید، خوب فکر کنید که به دنبال چه جور فردی می گردید. آیا تمام تحقیقات خود را بر روی فرد مورد نظر انجام داده و با قوای کامل به دیدن او می روید یا در کار خود تردید دارید. خود را برای همه چیز آماده کنید و اولین قرار را آنطور که باید و شاید جدی نگیرید.

ظاهر خود را نیز آماده کنید. سعی کنید به بهترین نحو لباس بپوشید، عضو یکی از باشگاه های ورزشی شوید، مجله های مربوط به تندرستی و تناسب اندام را مطالعه کنید، هیکل خود را روی فرم بیاورید و رژیم غذایی خود را شروع کنید. موهایتان را کوتاه کنید و مدل آن را نیز تغییر دهید و سری به سالن های آرایش بزنید. اگر با وجود تمام این کارها چیزی عایدتان نشد، حداقل می توانید احساس بهتری نسبت به خودتان پیدا کنید.

به خرید بروید و برای خودتان لباس های نو خریداری کنید و حتی بهتر است که طرز پوشش خود را به طور کلی تغییر دهید. خود را به شکلی در آورید که از دیدن خودتان لذت ببرید. البته منظور ما این نیست که خودتان را به شکلی در آورید که اصلا با شخصیت باطنی تان تناسبی نداشته باشد. منظور ما این است که ان شلوار جین های قدیمی و پلور های کهنه و ژاکت های نخ نما را به دور بیندازید و قیافه جدیدی به خودتان بدهید. مردم برای وضعیت ظاهری دیگران اهمیت خاصی قائل هستند.

پیش از رفتن بر سر قرار سعی کنید همیشه با دید مثبت به نتیجه آن نگاه کنید. آیا خودتان را می بینید که تا دو سال دیگر ازدواج کرده اید؟ اگر دارای یک چنین طرز فکری باشید با همان قرار ملاقات می توانید به آرزوی خود دست پیدا کنید. اما اگر بی خیال باشید و قرار ملاقات را به اندازه کافی جدی نگیرید نوبت به آن می رسد که از خودتان سوال بپرسید که واقعا به چه علتی قرار می گذارید و می خواهید به چه چیزی دست پیدا کنید. اگر صرفا به سکس فکر می کنید بعد باید از خودتان بپرسید که آیا واقعا می توانید با طرف مقابل خود صادق باشید.

اعتماد به نفس خود را تا آنجا که می توانید افزایش دهید. با انجام 4 نکته اولیه احساس بهتری نسبت به خودتان پیدا می کنید و می توانید تمرکز بهتری بر روی موارد مختلف داشته باشید. هر کاری که از دستتان بر می آید برای تقویت اعتماد به نفس خود انجام دهید. به عنوان نمونه سعی کنید از دوستان منفی باف خود دوری کنید (به ویژه دوست های متاهل) تا بتوانید ارتباطات اجتماعی بهتری داشته باشید. مهمانی خانوادگی هم محله ای ها شاید جای چندان مناسبی برای حضور شما نباشید.

برای قرار گذاشتن شما انتخاب های مختلفی دارید. سعی نکنید افردی را که خیلی از شما پایین تر هستند انتخاب کنید بلکه بهتر است انتخابتان واقع بینانه باشد. به عبارت دیگر ملاقات شما با تمام چیزهایی که از خود ارائه می دهید ارتباط مستقیم دارد که یکی از انها خصوصیات اخلاقی است. اگر شما به دنبال یک دختر و یا پسر زیبا و افسانه ای می گردید خیلی خوب است اما این کار در شرایطی میسر می شود که شما هم خودتان را برای یک چنین ملاقاتی آماده کنید و به حق انتخاب خود با یک دید واقع گرایانه نگاه کنید.

برای پیدا کردن فرد مورد نظر باید کمی تلاش کنید. شما می توانید در کلوپ ها، مسابقات ورزشی، و گروه های همبستگی افراد بسیار زیادی را ملاقات کنید و شاید فرد ایده آل شما نیز در میان آنها به چشم بخورد. شاید این حرف ها اندکی کلیشه ای باشند اما باور کنید که با نشستن در خانه شما هیچ شانسی برای پیدا کردن ایده آل های خود پیدا نخواهید کرد.

بین هر قرار ملاقاتی که برای شما ثمر بخش نبود و ملاقات بعدی اندکی وقفه بیندازید. قرار گذاشتن یک امری است که همواره در حال جریان می باشد، بنابر این شارژ مجدد باتری ها و نگه داشتن و بالابردن اعتماد به نفس و خوش بینی جزء باید ها به حساب می آیند. پس اگر برایتان مقدور بود قرارهای ملاقات خود را با گذشت بازه های زمانی بلندتری ادامه دهید.

از قرار خود تنها به این دلیل که "قرار" است، لذت ببرید. این کار صرفا آشنایی با افراد جدید و برقراری رابطه اجتماعی با افرادی است که امکان دارد چشم شما را بگیرند، می باشد. حقیقت اینجاست که شخصیت هر فردی به نوبه خود جالب می باشد و افراد زیادی هستند که به دنبال پیدا کردن دوست های جدید می باشند و چه بسا که در بین آنها بتوانید فرد مورد علاقه خود را پیدا کنید.

به هیچ وجه خودتان را بیش از اندازه در اختیار دیگران قرار ندهید. مردم عاشق افراد مرموز و اسرار امیز هستند و دوست دارند خودشان چیزهایی را در مورد طرف مقابل کشف کنند. به همین دلیل اگر می خواهید رابطه شما تنگاتنگ تر شود هیچ گاه از همان جلسات اول به برقراری رابطه جنسی فکر نکنید و این کار را به ملاقات های بعدی موکول کنید. هر چه یک نفر بیشتر در پی رسیدن به شما باشد و در این راه تلاش کنید خیلی بیشتر این امکان وجود دارد که عشق در میان شما دو نفر شکوفا شود. اگر خیلی زود تا آخرین مرحله پیش روید دیگر هیچ زمانی باقی نمی ماند تا بتوانید احساسات قلبی خود را برای یکدیگر بازگو کنید.

در شبکه های دوست یابی اینترنتی عضو شوید و پروفایل های شخصی تان را برای یکدیگر بفرستید. برای چک کردن e-mail های خود وقت صرف کنید. اگر تا به حال یک چنین کاری را انجام نداده اید برای یک بار هم که شده آن را امتحان کنید. این امر سبب می شود تا اعتماد به نفستان ارتقا پیدا کند و آداب اجتماعی تان نیز تقویت شود.

منتظر نکات مفیدی که در چند ماه آینده می خواهیم در اختیار شما قرارا دهیم باشید چرا که قرار است نکات مختلفی در مورد قرارهای ملاقات به این بخش اضافه کنیم.
نظرات() 

تاریخ آخرین ویرایش:چهارشنبه 29 اردیبهشت 1389 04:04 ب.ظ


manicure
سه شنبه 22 فروردین 1396 08:48 ب.ظ
I really like looking through an article that can make people think.

Also, many thanks for allowing me to comment!
راحیل
دوشنبه 3 خرداد 1389 08:02 ق.ظ
خوشم میاد همیشه تو یه مسیر حركت می كنی.. اعتراف كن كه بار چندمه كه مطلبی با این مضمون می زاری؟ الان دیگه استاد شدی.. من پیشنهاد می كنم درآمد زایی كنی! برای مشاورت در این امور وجه دریافت كن شوخی كردم یه وقت ناراحت نشیا..
سبز باشی
پاسخ Ali Rafizadeh : سلام
مرسی از نظرت، از اینکه هنوز به یاده مایی خوشالم.
سبز و پیروز باشی
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر